Listopad 2012

Cranberries už dnes v Praze

30. listopadu 2012 v 18:00 Lucie Šilhánová

 

Ahoja,

jéééé, tak já dnes vyrážím. V Praze totiž dnes vystoupí obnovená irská rocková skupina The Cranberries. Kde? No přecííí ve sportovní hale na pražském Výstavišti v Holešovicích. Představí tu novou desku Roses. Role předskokana se na jejich koncertě zhostí slovenská zpěvačka Katarína Knechtová.Dobrá volba, myslím.

No a po koncertě se jde povinně na drink:-)

IVyrazíme samo zase do Infinity, kam jinam taky.

mějte fajn víkend

L.


mo mejdan

30. listopadu 2012 v 18:00 Iva Vavřínová

Haleluja říká si dneska spousta kluků, chlapů, ale co si budeme povídat, i holek. Movember je u konce a na řadu příchází 2 věci. Za 1:  mega pařba v Sasazu, která je vrcholem týhle akce, spousta kapel, pití a zábavy. A za 2: holenííííííííííí. :-)))

Takže přeju skvělou zábavu a ostrou břitvu miláčkové pa pa vaše kníratá If :-*

movember


Advent :)

30. listopadu 2012 v 18:00 Zorka Kepková

Přátelé,

JE TO TADY!!!

Blíží se nám první adventní neděle a tak oficiálně nastane předvánoční čas :) Narozdíl od holek nemam ani jeden dárek, upéct cukroví zřejmě letos nestihnu a hlavu si s tim teda ani trochu nelámu...

Času dooooost :D Jen jsem si dala už v lednu předsevzetí, že letos na Vánoce nebudu zase honit dárky 23. večer, tak mi držte pěsti, ať se mi to aspoň jednou podaří :DD

Užijte si první adventní víkend na pohodu a zasílám fotku netradičního adventního věnce naší ředitelky :) Páč takovej už pravděpodobně nikdy neuvidíte :D Hustýýýýý :)

jojojo

Paaaa, vaše Zorka


SWEDISH

30. listopadu 2012 v 18:00 Ondra Vodný

Swedish House Mafia na čtvrtek dobrej mejdan!! :D

jsem rád, že jsem je mohl vidět..!!! Výbornej zážitek, výborná show..


S Patrikem ve Mlýně

30. listopadu 2012 v 18:00 Martin Hovorka

AhoYA!

Minulý víkend jsme s Patrikem Hezuckým vyrazili mezi vás - do Blanska - do fenomenálního klubu Mlýn. Tady je pár fotek, tak mrkejte:-)

mlejn1

mlejn2

mlejn3

PS: První prosincový víkend se vidíme na nově otevřené diskotéce v Ratboři u Kolína a slyšíme se v rádiu - od 12 do 15 - sobota + neděle - Evropa 2 - těším!!!! :-)))


Večírkům zdar!

30. listopadu 2012 v 18:00 Katka Černá

Ahoj před víkendem,

možná vás už brzo čeká nějakej ten vánoční večírek, a tak jsem vyšťourala pár "odborných" tipů, jak je přežít ve zdraví a nepřibrat po nich :)

1) Nechodit tam hladoví

- taky to máte tak, že celej den nejíte, abyste si pak užili raut do aleluja? - špatně!

2) Nepít alkohol

- jo jo, alkohol, to jsou cukry a samý kalorie!

3) Přineste si vlastní zdravé jídlo

- okurku do krabičky a hurá na mejdan!

Taky se vám to zdá nějaký divný? Vánoční večírky jsou jenom jednou za rok, tak bych to asi moc nehrotila, každopádně, jestli vás nějakej čeká, parádně si ho užijte :)

Hezkej první advetní víkend vinšuju, nezapomeňte zapálit svíčku na adventním věnci! A pokud máte, načít adventní kalendář :)  K.


byla jsem se podívat na pana Kupku

29. listopadu 2012 v 18:00 Lucie Šilhánová

 

Ahoja,

Včera jsem byla na otevření Salmovského paláce,ale to není všechno. Poprvé jsem také byla na výstavě obrazů. A bylo to fakt úžasný. Výtvory pana Kupky jsou opravdu hvězdné. Výstava se zaměřuje na Kupku veřejného, prezentujícího se v pařížských salonech - umělce majícího svůj vlastni umělecký koncept a svoji strategii, které takto manifestoval a obhajoval. Pokud chcete vidět něco opravdu krásnýho, tak vyražte. Nebudete litovat


Suicide train

29. listopadu 2012 v 18:00 Tobi

Ahoj super Blogeři,

nevím, jestli mám brečet, ale někdo tady brečet bude.

Když jsem se včera vydal do Prahy na vysílání, už jsem tak trochu tušil, že se něco stane, když jsem nestihl vlak ve 13:42.

No a samozřejmě v České Třebové byla nějaká sebevražda a všechny vlaky přestaly fungovat. Navíc odklonili dopravu a my tak musíme slavným Pendolínem cestovat přes hory a doly do Prahy.

Ještě nikdy jsem nezažil takovou Rebélii Českých Drah.

Díky za tento zážitek, nikdy už nejedu pozdějším vlakem :-)


les cocottes

29. listopadu 2012 v 18:00 Iva Vavřínová

Tak hlásím, že Paříž byla fakt nádherná.A mám pro vás i jeden úlovek.Tip na to, jak uvést do reality rčení – chytrému napověz.Jinak v překladu jsou to hrnce, ale pššššt.:-D

Pac a pusu miláčkové vaše If :-*

les cocottes


MO

28. listopadu 2012 v 18:00 Ondra Vodný

movember jde do finále..takže respect!! za chvíli jde kluk podnosej dolu :D

čekám vločky..!!!! :D

t


Najdi rozdíl :) :)

27. listopadu 2012 v 18:00 Pavel Cejnar

Dnes mám pro Vás 2 fotografie. Je na nich Kylie Minoque před 20 lety a dnes :) kdo najde 5 rozdílů???? :) styl :) byla, a je to kočka pořád - jo a ten zadek :)

kyl

kyl1


Pocta školákům

27. listopadu 2012 v 18:00 Katka Černá

Ahoj školáci,

už nějakej ten pátek do školy nemusim chodit, ale vždycky, když máte prázdniny, hrozně vám závidim... Co vám ale nezávidim, jsou domácí úkoly, zkoušky, písemky a to brzký ranní vstávání. No a tohle...???

skola

Všechna čest všem školou povinným, paaaa :)


Jedeme do Blanska

24. listopadu 2012 v 18:00 Martin Hovorka

AhoY!

Po vydařené akci v klubu Mlýn v Blansku minulý pátek se vracím zpátky. Tentokrát beru posilu - třetinu Ranní Show Evropy 2 - dorazí Patrik Hezucký.

Pokud máte čas a chuť dát s námi drink a pobavit se tuto sobotu 24.11.2012, tak doražte - Klub Mlýn - Blansko na Moravě.

Mooooc se s Patrikem těšíme:-))


paríž, pařím, paříme

23. listopadu 2012 v 18:00 Iva Vavřínová

Báječnýýý víkend mám před sebou.... croissant, cafe au lait, crepes, montmartre, champs elysees, sacre soeur…to všechno mě už dneska čeká. Nevytahuju se, jen jsem tak natěšená, že se o to váma potřebuju podělit. Královské R natrénováno, je čas vyrazit. :-D

Mějte se krásně miláčkové au revoir vaše If :-*

paříž

paříž2


MUSE to zabili!

23. listopadu 2012 v 18:00 Katka Černá

Ahoj ahoj,

byli jste včera na Muse? Pak teda gratuluju! Byla to fakt pecka a ještě teď mám v hlavě tu úchvatnou scénu a v uších mi zní ta parádní muzika. Muse fakt dokázali, že jsou momentálně nejlíp živě hrající kapelou. Od hudebních kritiků dostali za včerejší koncert dokonce 100% a to je fakt masakr!

Tak vám přeju spoustu krásnejch hudebních zážitků a parádní víkend :)


Adrenalinový svátek...

22. listopadu 2012 v 18:00 Lucie Šilhánová

 

Ahoja,

dneska tu pro vás mám pozvánku na jednu opravdu vyjímečnou událost....

Už v pondělí se totiž  v pražské O2 Aréně odehraje největší sportovní akční podívaná všech dob, tedy Travis Pastrana 's Nitro Circus Live, která v současné době drží rekordy v návštěvnosti ve Spojených státech, Austrálii a na Novém Zélandu. Můžete se tu těšit na ty nejlepší a nejodvážnější triky z freestyle motokrosu, jaké kdy byly uskutečněny. Mezi mnoha učinkujícími bude i naše želízko v ohni - přední český jezdec v FMX Petr Pilát.

tak si to užijte

papa


Prezident

22. listopadu 2012 v 18:00 Martin Hovorka

Zdar!

Máte-li pochybnosti o tom, koho zvolíte za prezidenta, tak tady máte kratičkej test, který vám poradí, koho v lednu vybrat.

 

Klikejte tady

 

 


Soutěž o hadříky! :)

22. listopadu 2012 v 18:00 Zorka Kepková

Přátelé,

kolik jste schopni utratit za oblečení? Dámy, tahle otázka míří hlavně k vám! :) Byly byste někdy schopné koupit si tričko za 100.000kč ??? To je úlet co? :DD

Nicméně někoho potěší tričko za 3 "kilča", někoho za 100 "litrů"... a tak firma REPORTER, se kterou každý den soutěžíme o vouchery na 5.000 kč, uspokojí i náročnou klientelu!

Na webu www.reportershop.cz nabízí tričko za 100.000 a je to fakt masakr :D Mrkněte na to a nezapomeňte - zítra poslední šance voucher na hadříky vyhrát!!!

Chytejte Justina Timberlaka a singl Sexy back! Čekáme na třetího z vás :-)

Držim pěsti a vzhledem k blížící se zimě, kulichům ZDAR :DD

Zorka

KU

 


Foto z Náchoda :)

22. listopadu 2012 v 18:00 Pavel Cejnar

V pátek jsem byl na mejdanu v Náchodském klubu Laguna a musím říci, že to bylo "perfektní" inu posuďte sami ve foto galerii Alexe :) už teď se těším na bezva párty :) velké díky patří taky DJ Fugasovi :)

FOTO: ZDE

nach

nach1

nach2

nach4

 


MoIf :-)

22. listopadu 2012 v 18:00 Iva Vavřínová

Listopad má hned několik specifik. Za a) padá listí….logicky . Za b) spousta chlapů se tenhle měsíc vizuálně mění ve východoněmecký pornoherce. Může za to knír teda spíš Moknír a Movember -celosvětová charitativní akce zaměřená na rakovinu prostaty. Účastní se ale nejenom kluci, ale holky…já se zorkou jsme toho důkazem, nevěříte? Tak mrkejte.:-D

Pac a pusu miláčkové vaše oknířená mosista If .-*

 

mosisters