Červenec 2012

Rihanna má dítě!!! :)

31. července 2012 v 18:00 Pavel Cejnar

To je moje dcerka, chlubila se Rihanna na netu.

Exotická zpěvačka jde nejspíš do sebe a rozhodla se, že dá vale svým extempore a večírkovému stylu života. A adoptovala roztomilou holčičku. tedy alespoň podle fotek z jejího Facebooku.

rih

 


Škola smyku

31. července 2012 v 18:00 en.dru

Ano, dnes mám školu smyku. Což je vlastně zajímavá věc, když ráno nevstáváte v 5. Už jsem si to jednou dal a mohu doporučit. Nasimulují vám, nejrůznější dopravní situace-simulanti-jako například mokrá, nebo namrzlá vozovka a vy je musíte řešit, což je pro mě, jako pro člověka, o kterém Nasty tvrdí, že vyřeší i to, co žádné řešení nevyžaduje, velmi zábavná činnost. Těším se. Užijte dne!!


Jak zabavit blondýnu? :)

31. července 2012 v 18:00 Zorka Kepková

Musím uznat, s tímhle bych měla co dělat :D :D kostka

Krásnej den přeje Zorka!!!

 


Návrat e Sicílie

31. července 2012 v 18:00 Lucie Šilhánová

ahoja,

tak jsem zpět. Sicílie fajn, akorát jsme byli na severozápadě, v jedné kajtařské oblasti, takže tam stráášně fičelo, ale možná lepčí, jinak by jsme se tam upekli.

Na koupání a krásné pláže určitě doporučuje vyrazit jinam, my nemít auto, tak se nikam nedostaneme a ani nevykoupeme. Sever ale překrásnej.

doporučuju.

tady má být celý týden taky krásně, tak užívejte.

papa


Čtu, čteš, čteme

30. července 2012 v 18:00 Katka Černá

Ahoj všichni ČTENÁŘI!

Schálně se zkuste zamyslet, kolik tak knížek za rok PŘEČTETE.... Mám spoustu známých, který NEČTOU absolutně nic, maximálně statusy na Facebooku :) Přesto jsem si včera PŘEČETLA zajímavou statistiku. Každej Čech prej PŘEČTE za rok 16 knížek, samozřejmě je to nějakej průměr... Takže já se ptám, kdo ČTE za všechny ty lidi, co NEČTOU vůbec a potažmo i za mě? ČTENÍ je fajn a fakt mě to baví, ale kde na to máme brát čas? Bez mučení přiznávám, že ročně stihnu tak 5-10 knížek maximálně.

Třeba moje babička ČTE docela hodně, ale že by doháněla ty statistiky? No nevim nevim...

Tak čau knihomolové! K.

knihomol


BEAUTIFUL LOVE!

30. července 2012 v 18:00 Ondra Vodný

Víkend na Benátské noc za námi.. uteklo to neskutečně rychle, možná i proto, že se areál zavíral už ve 3 hodiny.. a tak jsme museli s Pájou Cejnarem zavírat taneční stan Evropy 2 v nejlepším..

Mejdan to byl nestkutečnej.. Díky moc pokud jste byli na místě!!! :)

Hrál jsem i Michaela Buriana ft. Jean Luc.. moc pěkné!! tady malá ukázka!!! Vidíme se na Open Air Fest :)


S Ivčou na výletě

30. července 2012 v 18:00 Markéta Ježková

Hezký začátek nového týdne všem! :-)

Doufám, že jste si ho všichni užili tak jako já! Jela jsem navštívit Ivču do jejích rodných Pardubic, jak říká "na chatu". Skvěle jsme si užili sluníčka, dokonce padlo i pár "osvěžujících limonád", bazének, no prostě paráda! Už se těším zase příště!

Pusa Ivče, tý mojí skoro rodinný Ježici!

bazen

 


Mr.Bean OH 2012

29. července 2012 v 18:00 Martin Hovorka

AhoYA!

Začátek pátečního večírku zpříjemnilo sledování úvodního ceremoniálu londýnské olympiády. Předpokládám, že i vás pobavily dva stěžejní okamžiky - herecký debut královny Alžběty vedle Daniela Craiga a Mr.Bean u piána:-)

Kdo neviděl Mr.Beana - Rowana Atkinsona - v akci u piána, tak si to dejte tady a teď:-) Tenhle borec vážně umí!!!! :-)

 

 


Maraton na Evropě pokračuje

28. července 2012 v 18:00 en.dru

Tak musím nakonec říct, že žádná kaše opravdu není tak horká, jak se uvaří a ani vstávání v 5 není žádná hrůza. Za pár dní si člověk zvykne a začne profitovat z toho, že v 9:00 má jednu práci hotovou. Je to sqělá škola a jsme rádi, že nás posloucháte. Mějte krásný víkend!!


RFP 2012

28. července 2012 v 18:00 Nasty

Ahooj,

doufam ze uzivate festivalove leto!! My s T-music jsme si udelali cas a udelali prurez atmosfery na festivalu Rock for people.

 

Jak se vam spi? Cose vam zda?

Dikyy!!

Nasty:)

 

Reportaz zde:

http://www.t-music.cz/video/124099/?WT.ac=F_video-rock-for-people-2012


Pááááááááátek

27. července 2012 v 18:00 Markéta Ježková

A je tady páááááááátek! :-)

Určitě se dnes nebo zítra chystáte na nějakou tu party a určitě budete pít alkohol... Pro vás je určen obrázek níže, takže se opovažte říct svému kámošovi/kámošce, že dnes nepijete! :-)

My vyrážíme s Ivčou na víkend do Pardubic - koupání, grilování, pohodička a čistý vzduch!

Užívejte volna a v pondělí zase PA!

pejsek


BENÁTSKÁ NOC 2012

27. července 2012 v 18:00 Ondra Vodný

Opět po roce vyrážíme na Benátskou Noc 2012 - hrát tady ve stanu Evropy 2 s Pájou Cejnarem je přímo splnění sna.. Miluju tu festivalovou pařící atmosféru!!! :)) vše je připraveno, pití se chladí, počasí swinguje!!! Prostě nádherný víkend !!! Těšíme se na vás, živě na Benátský!!!!!!!


Kachna ve studiu!!!

27. července 2012 v 18:00 Zorka Kepková

Ahoj všem!

Můžete mi někdo jakkoli vysvětlit, jak se k nám do studia dostala tahle otřesná umělohmotná kachna??? :D :D

kach

Taky by mě zajímalo, proč seděla vedle mýho počítače. Chce mi tu snad někdo něco naznačit? :D :D

Nádhernej letní den s E2, Zorka


Víkendová tancovačka

27. července 2012 v 18:00 Martin Hovorka

Zdarec!

Pokud vyrážíte na Benátskou noc, tak dobře děláte! Tentokrát nepoteče bláto, ale opalovací krémy!!! :-)

A pokud zůstáváte o víkendu doma, tak Pražáky zvu v pátek večer na mejdan do Mazanýho Králíčka a Západočechy zvu na sobotní disko-trysko do klubu Družba v Ostrově u Karlových Varů.

Moc se na vás těším LIVE s maXXimem tý nejlepší taneční muziky:-))

BTW slyšíme se celý víkend v éteru....od 12 do 15 laďte Evropu 2.

majk

 


ježčí double

27. července 2012 v 18:00 Iva Vavřínová

Asi už jste postřehli (možná), že jsem taky svýho času (asi 25 let) nosila jméno Ježková, takže logicky vzato mám k naší rádiový Ježuli fakt blízko. Proto jsem se rozhodla (po dlouhým a pečlivým zvážení) jí představit svojí rodině. :-D Těší se na ní nejstarší Ježice, pak mladší a i ta nejmenší a taky pár dalších Ježků. Bude to taková Ježčí party, protože Ježule (jako Markule) je naše stopro krevní skupina, jsme si podobný (řekla bych)  nejenom povahově,ale trochu i vzhledově, ale dneska jsme to totálně vyšperkovaly, aniž bychom se domluvily, oblíkly jsme se na cestu do Pardubic takhle. No uznejte, to už není normální.:-))))

Pac a pusu miláčkové vaše hippie If :-*

double hedgehog


Svatební dort!

26. července 2012 v 18:00 Zorka Kepková

Ahoj cukroušííí :D

Budu se sice vdávat až za rok, ale musim se veřejně přiznat, že jako velká milovnice sladkýho už jedním očkem (no spíš oběma) pokukuju po svatebních dortech!!!

Favorita jsem našla poměrně rychle, jen mam strach, aby ho bylo dost...

Co myslíte??? :D :D :D

dort

 


Dáš si kafíčko? :)

25. července 2012 v 18:00 Katka Černá

Ahoj, takhle uprostřed pracovního týdne přijde vhod nějaká ta siesta... Dali byste si kafíčko a tenhle zákusek? Luxus :))

kafíčko


zobali vrabci obaly

25. července 2012 v 18:00 Iva Vavřínová

Léto, prázdniny, dovolená... čas, kdy se (skoro jako na vánoce) zvedají v knihkupectví tržby. Knížka prostě k dovolený patří, mohla bych vám dát tip na nějakej supr titul to jo, jsem velkej knihomol, ale řekla jsem si, že vám dám tip na něco jinýho.Obal na knížku, za 1) si jí neumatláte     

za 2) můžete si koupit největší slaďárnu a nebudete se za to stydět

a za 3) fakt to vypadá skvělě. :-D

 

takže krásný počteníčko miláčkové, pac a pusu vaše začtená If :-*

 

obal


Centrální registr vozidel

25. července 2012 v 18:00 Markéta Ježková

Musím říct, že mě už dlouho neštvalo něco tak, jak každý den a každou hodinu hlásit, že centrální registr vozidel nefunguje/zkolaboval/potýká se s problémy. :-)

Pokud jste zaregistrovali informaci, že registr kromě toho že vůbec nefunguje obsahuje asi miliony chyb, které bude třeba opravit, coč bude trvat rojky, je tento obrázek určen právě pro vás. :-)

registr


Mary a Max

23. července 2012 v 18:00 Katka Černá

Ahoj všichni,

musím vám doporučit jeden film! V sobotu v noci dávali v televizi film Mary a Max a protože jsem nějak nemohla spát, tak jsem na to koukala... Říkala jsem si sice, že kreslenej film mě asi nemůže nijak extra zaujmout, ale opak je pravdou! Jestli chcete vidět brilantně zmáknutej film o přátelství, samotě i životní moudrosti, kterej je ale zároveň strašně vtipnej a srandovní, fakt se na to koukněte, doporučuju!

Mary a Max

http://www.csfd.cz/film/253387-mary-a-max/