Červen 2012

Summer heaters

30. června 2012 v 18:00 Ladida

Zdravim posluchace nejlepsi tanecni radioshow v Ceske republice.V tomto dile jsem pro vas namixovala dalsi ho novinky pro letosni leto jak napriklad Golden dreams od Borise Rosse ,2 tracky od talentovaneho producenta Cuartero/ remix Columbus a Fun time/, novy release od Christiana Smitha na popularnim labelu Richie Hawtina  Plus 8 records-House is house nebo funky beaty Into the disco od Clio.V zari se otvira novy luxusni klub Pantheon v Plzni, takze doufam,ze se tam potkame treba na Redbull flight clubu 14.9:) Mejte se skvele a diky za prizen!


Prááázdniny

29. června 2012 v 18:00 Lucie Šilhánová

ahoja,

tak vám přeju krásný prázdniny.Užijte si je maximálně.

papa


Léééto, léééto mé :-)

29. června 2012 v 18:00 Iva Vavřínová

Tak jste se konečně dočkali….PRÁZDNINY jsou tady, upřímně řečeno jsem už tak dlouho ze školy, že si už ani nepamatuju jaký to je, mít 2 měsíce volno, ale já vám to samozřejmě přeju. :-) Užijte si to, letně se zamilovávejte, cestujte a laďte u toho Evropu 2.

Pac a pusu miláčkové vaše prázdninová If :-*


Zdarec

29. června 2012 v 18:00 en.dru

Víkend se blíží a s ním i další víkendové drajvy:-). K tomu hraju v pátek v Brně a v sobotu v Tištíně. Naštěstí miluju svou "práci" a tak se opět těším, což je v tom objemu akcí, které objedu přinejmenším velké štěstí. Budete-li někdo podblíž, přijdte se podívat. Budu mít radost. Mějte se co nejlépe!! Váš en.dru


Beautiful Day :-)

29. června 2012 v 18:00 Zorka Kepková

Ahoj všichni :-)

Myslim, že obsahem dnešního blogu nikoho nepřekvapím, ale prostě to musim napsat...

Mám za sebou nejkrásnější den v životě a zároveň obrovský šok a úžasné překvapení!

Co dodat...tak do roka a do dne :-)

zá

zá

záá


Důkaz místo slibů :)

28. června 2012 v 18:00 Katka Černá

Ahoj všichni,

tak jsem si říkala, že dostávat kytky jako důkaz lásky už může bejt docela nuda, no ne? Takže se teď jdu pochlubit tímhle:

slanina

příprava špaget- krájení slaniny :D (jak ale můžete vidět, už jsem to trochu ujedla, než mě napadlo to vyfotit :))

Mějte se rádi :)


Článek č.3807

27. června 2012 v 18:00 Pavel Cejnar

Co znamená slovo "kurva" - odpovídají děti

Deti jsou obcas bozi :) :) :)

Zeptali jsme se dětí, co znamená slovo kurva ..

Ester, 8. r. : Kurva je ta, která neumí zaparkovat. Alespoň podle tatínka.

Michal, 6 r. : Kurva je Sparta, protože otec vždycky říká: "Kurva Sparta, kurva Sparta", nevím, co je to Sparta, ale asi také nějaké neslušné slovo...

Žofka, 6 r. : Kurva? To je neslušné slovo, co vyslovuje tatínek, pokud mu nejde počítač.

Péťa, 7 r. : Kurva je taková teta, která spí s takovými strýčky, kteří nedokáží spát sami, protože se bojí tmy.

Zuzka, 6 r. : Kurva je ta, která je velmi namalovaná a nemá peníze na šaty, proto stojí při cestě a od strýčků řidičů si bere na šaty peníze.

Petra, 6 r. : Kurva je taková teta, která pracuje pouze večer, protože tehdy chodí tatínkové z práce unavení a ona s nimi debatuje ... I já bych chtěla být jednou kurva ...

Milan, 4 r. : Kurva je pes u sousedů, protože štěká nad ránem, táta je rozhořčen a říkal, že zavraždí tu kurvu psa. Podle mě kurva je nějaký pes, například knírač, jen je hlučnější.

Brigitka, 7 r. : Kurva je taková teta, která sexuje za peníze. Vím to, protože jsem se zeptala tatínka. Ale nevím, co to je sexovat, protože táta mi to už neřekl.

Věrka, 5 r. : Kurva je naše teta, protože maminka říkává, že už zase přijde ta kurva si půjčit peníze, a tehdy vždy přijde naše teta.


samá svatba

27. června 2012 v 18:00 Lucie Šilhánová

ahoja,

chtěla jsem vyzvat všechny své kamarády, aby se kdyžtak vzali až příští rok. Letos se totiž se svatbami roztrhl pytel a tak o víkendech nebudu dělat nic jiného, než je objíždět. Letošní léto jich je asi pět a v září ještě jedna:-)

takže každý týden budu řešit, co na sebe:-) a budu se muset asi i trochu učesat a namalovat, což se stává opravdu jen vyjímečně,ale zase na druhou stranu, bude člověk vypadat trochu k světu:-))

mějte se fajt a mějte se rádi

papa


Parádní dortíček

26. června 2012 v 18:00 Katka Černá

Ahoj všichni,

zalovila jsem v archivu svého foťáku a našla jsem tenhle parádní úlovek! Nedávno jsme slavili narozky naší paní ředitelky a nechali jí vyrobit tenhle úžasnej dort! Tak se taky pokochejte... (p.s. uvnitř piškotový těsto, krém, broskvičky, navrch marcipán:))

dort


Stodolní Styl!

26. června 2012 v 18:00 Martin Hovorka

Zdarec!

O víkendu jsem dal zásadní mejdan - v Ostravě na Stodolní.

Pokud budete mít cestu do Ostravy, tak se tam taky stavte...na drink! A věřte mi, že u jednoho drinku nezůstanete:-))

Tak ať ráno nebolí hlava:-)))


Wifi

25. června 2012 v 18:00 Markéta Ježková

Ahoj vsichni! Hezky novy tyden :-)

Vikend preziraci a oslavovaci jsem prezila, fotografie budou!

Jinak, wifi prostě letí. :D

ptacek


Děkuji

24. června 2012 v 18:00 en.dru

Díky za supr nahuštěnou atmosféru včera při koncertě na Holešovské Regatě. I kola mýho galuskáče maj míň atmosfér, než vy. Zase ste mě ujistili, že Morava je nejdál, jak na mapě, tak schopností umět si užívat života!!Děkuji je radost pro Vás hrát!

Dnes hraji na Kašpárkohraní-krásná rodinná párty. U kempu Džbán vedle Divoké Sárky. Vstup zdarma, tak vemte děti a přijdte!!

At to šlape!


Opalovačka

24. června 2012 v 18:00 Martin Hovorka

AhoYA!

Neděle jak vystřižená z obrázku...libový počasí:-)

Kam se jdeme dneska opalovat? Dávejte tipy na martinho@evropa2.cz a třeba se někde potkáme:-)

opalovačka


Svatba

23. června 2012 v 18:00 Lucie Šilhánová

Ahoja,

tak včera jsme poprvé s Paťákem moderovali svatbu a bylo to nejvíc. Strašně příjemná společnost. Touto cestou bych chtěla pozdravit novomanžele Honnerovi, děkujeme, že jsme Váš den D mohli alespoň částečně strávit s Vámi. Bylo to moc fajn.

Zdravíme na Kleť, 1083m:-)

papa

L.


pekelnej weekend

22. června 2012 v 18:00 Iva Vavřínová

Je to tak, čeká mě pekelnej víkend.Říká se, že je lepší vyhořet než se stěhovat, teda nechci se rouhat, ale něco na tom bude. Zítra mě totiž (teprve po rocepo předchozím stěhování…jj láska :-)  ) čeká další flat movin…. a nejhorší na tom je, vyřešit otázku – jak přestěhovat kompletně zařízený 2kk do kompletně zařízený 2+1, pokud tenhle rébus někdo rozluštíte, dejte mi vědět, budu vám vděčná. :-D

 Pac a pusu miláčkové vaše vykulená If :-*


Víkendové tralala:-)

22. června 2012 v 18:00 Martin Hovorka

Nazdááár!

Doufám, že i u vás probíhá příprava na víkendové mejdany a víkendové lenošení u vody. Pokud vyražíte na mejdan, tak se společně můžeme vidět v pátek v clubu Zaragoza na Praze 4.

A pak celý víkend na Slapech u vody:-)

Krom toho se uslyšíme na Evropě 2 od soboty do neděle po pravém poledni. Těším:-)))

vrrrr


Daddy is back ;)

21. června 2012 v 18:00 Zorka Kepková

Tak tuhle pecku teda fakt můžu!!!

Daddy Yankee zpátky na scéně :)

 


Život by měl být naopak!!!!!! :)

21. června 2012 v 18:00 Pavel Cejnar

Život by měl být naopak. Mělo by se začínat umíráním a tím je trauma překonáno.

Pak se probudíš v domově důchodců a je ti každý den lépe a lépe. Potom tě  vyhodí z domova důchodců, protože jsi už v pohodě a první co děláš je, že bereš  důchod. Pak ti první den v práci dají zlaté hodinky.

Pracuješ 40 let, až jsi natolik  mlád, že si můžeš užívat konec pracovního života. A tak jedeš z pařby na  pařbu, piješ, souložíš, a pak začneš chodit do školy, hraješ si s kamarády, bez  jakýchkoliv povinností, až je z tebe mimino, a posledních 9 měsíců si v  poklidu  proplaveš. A nakonec opustíš tento svět v orgasmu !!! :-)


50 let svatby

21. června 2012 v 18:00 Markéta Ježková

Tak. Tento víkend mě čeká další žranice!!!

Babička s dědou slaví 50 let výročí svatby (mimochodem, fakt hustý). Oslava se koná v naší malebné chatě v Orlických horách. Nebojte, o nějakou tu dobrotu se s váma určitě podělím! :-)

Dobrůtkám zdar a hezký víkend!

padesat


Dneska fandíme fotbalu!

21. června 2012 v 18:00 Katka Černá

Ahoj všichni,

tak dneska nás čeká ten megadůležitej a hlavně megatěžkej zápas na EURU! Jako správná fanynka tak chystám chlebíčky a lahvové pivo a budu fandit pěkně s kamarádkou doma! :) Tak co, vytřeme těm Portugalcům zrak??? :)

K.