Květen 2012

Foto z přehlídky

31. května 2012 v 18:00 Zorka Kepková

Ahoj všichniii :)

Jak jste mohli slyšet v éteru Evropy 2 a číst na našem facebooku, mám za sebou fakt adrenalinový zážitek a to přehlídku Dominiky a Jaroslavy Sedláčkových, se kterými jsme nedávno soutěžily o šaty na míru přímo v éteru. Ono totiž chodit po kamenitých hradbách na jehlových podpatcích vůbec neni jednoduchý! :))) Každopádně šaty byly nádherné a přehlídka se povedla. A koukejte, jaká kočka mi fandila v publiku :)

p

 

 

pp

jj


MIB 3

31. května 2012 v 18:00 Markéta Ježková

AAAAAAA je to tady! Nejočekávanější premiéra tohoto roku!

A stálo to za to, vřele doporučuji. Osobně si hlavně vážím toho, že VŠECHNY díly MIB jsou svjěží. Tohle si nemůžete nechat ujít!!! :-)

muzi


Alpský speed

31. května 2012 v 18:00 Tobi

Grizgoth Blogsters!

Jistě to znáte, tedy ti co mají oprávnění řídit, že není nic lepšího a masakrálnějšího než řídit vozidlo na dlouhé cesty. V mém případě to bylo 16 hodin někde do Alp na konci světa a zpět do Ostravy. Né že by ta cesta nebyla krásná, ano alpské dojičky mají své kouzlo. A fialové, zdravě vyhlížející hovězí steaky lascivně lákají k večeři. A ani Vám nebudou mít za zlé, že jste je snědli, alespoň jsem z jejich pohledu nabyl ten pocit.

Pochopitelně by se tato cesta neobešla bez legálních stimulantů, kterých bylo po zpáteční noční jízdě více než dost. Tolik 8 hodinových speedů a Rudých Býků jsem už dlouho nevypil. Taky, když jsem dorazil v 5 hodin ráno domů, klepal jsem se jako mladý srneček:-)

A to všechno proto, abych stihl dnešní vysílání! Nebylo by někdy fajn zastavit čas a na pár let se jenom tak rochnit v alpském potůčku?...Zadarmo? Bez složenek?

Tak na tohle všechno mají odpověď opravdoví Rebelanti TaV v Rebélii E2.


Pražská bitka Kanyeho Westa

30. května 2012 v 18:00 Jindra Ekl

A je to tady!

Videoklip Jay Z a Kanyeho Westa /No Church In The Wild/, kterej se v točil v Praze koncem dubna, už je na světě. Poznáváte jednotlivý pražský lokality? Určitě ale všichni poznáte naše krásné Národní divadlo :--) Tomu se tam pověnovali filmaři moc hezky...

Tak v sobotu se vidíme (v černém)  :-)))

J.)

 


Hraju pro missky

30. května 2012 v 18:00 Martin Hovorka

Zdar!

Dnes je středa - pěkných slečen je třeba:-)

Proto vyrážím s plným kufrem dobrý muziky do pražského baru Mazanej králíček, kde dnes probíhá první castingové kolo Miss Mazenej králíček.

Tak koukejte dorazit na drink a omrknout pěkný holky:-))

 

miss králík


Věra 68- nejvíc

30. května 2012 v 18:00 Lucie Šilhánová

Ahoja,

mám pro vás tip do kina. Pokud chcete vidět asi nejlepší natočený dokument u nás, tak určitě zajděte na Věru 68, tedy na film o naší nejlepší gymnastce Věře Čáslavské. Natočila ho Olga Sommerová. Já u toho plakala, i se smála. Dlouho jsem nic tak dobrýho neviděla. Zařazení několika rozhovorů s osobnostmi jen podtrhuje vysokou kvalitu filmu, jehož přínos nelze vnímat jen jako vzpomínku na sportovní úspěchy staré 44 let. Je to hold ženě, kterou nezlomilo nic; která, jak řekl pan Werich, něco dokázala a přes nepřízeň doby a lidí důstojně naplnila své životní poslání.Moc si to užijte....


Tančil jsem Sambu :)

29. května 2012 v 18:00 Pavel Cejnar

Léto nám začíná pomalu ale jistě vystrkovat růžky a já jsem dostal nabídku, zatančit si Sambu :) a pojal jsem to opravdu ve velkém stylu. Když Brazilská Samba, tak se vším všudy :) styl??? :)

sam


ČÁVO Z DĚDINY LAŠKOVCE aka NOVÝ RYTMUS !!! :-))

29. května 2012 v 18:00 Jindra Ekl

Neheheheheheh.... :--)

 

Ozajstny talent, a čo by som vypichol je, že čavo zna dobre držať rytmus :---)

Mějte sa fajn!

J:)


pštros

29. května 2012 v 18:00 Iva Vavřínová

Jak jsem slíbila dnes do éteru, tak plním.Tady je fotka pštrosa, který se objevil na naší zahradě v Pardubicích…prostě jen tak, ani se hulvát nezeptal, jestli může vstoupit :-)Takže kromě britskýho kocoura Kirbyho máme teď dalšího mazlíka. Akorát čekáme jestli (jak hbitě poznamenala ježule), dorazí i pštrosice a pštrosáčata. :-D

Pac a pusu miláčkové vaše pštrosí máma If :-*

pštros

 


Koho miluju? :)

29. května 2012 v 18:00 Katka Černá

Ahoj všichni,

víte, koho fakt miluju? Willa Smithe, to je chlap, jak má bejt! No a tenhle tejden se ho konečně dočkáme ve třetím díle Man In Black 3!!!! Mám to štěstí, že se jdu zítra kouknout na premiéru, tak doufám, že to bude stát za to. Dám vědět! :)

papa a tady ho máme, fešáka :)

Will

 


CIMBÁL

29. května 2012 v 18:00 Ondra Vodný

hraju na cimbál :) vyzkoušel jsem si jaké to je hrát na cimbál :))) nejsem asi talent ale tak něco jsem dal :)))

aXXimum jedeeee :)


Dovolená v Řecku

28. května 2012 v 18:00 Markéta Ježková

Nezapomeňte si na dovolenou v Řecku vyměnit peníze... :D

euro

Hezký nový týden všem!


Bavendo v Rusku

28. května 2012 v 18:00 Martin Hovorka

Nazdááár při pondělku:-)

Mám pro vás ukázku, jak probíhá zábava v Rusku. V žádném případě nic podobného nezkoušejte...a to ani v případě, že by napadnul sníh:-)))


NA JEDNOM BŘEHU

26. května 2012 v 18:00 en.dru

Včera nadherný výlet s Nasťákem v Českém ráji, kolmo. Opět jsme si ověřili, že jméno této části Čech má svůj opodstatněný důvod. Dnes, tedy v sobotu 26.5.2012 nás čeká koncert na festivalu NA JEDNOM BŘEHU, s Lenkou Dusilovou a Danem Bártou. 3 lidi, 3 loopery, 3 hlasy. Těším se jak malej. Když dojdete, budem se těšit o to víc. Hrajem někdy mezi 22:00-24:00. Ať to šlape!


Vznaším se v oblacích

25. května 2012 v 18:00 Martin Hovorka

Zdar!

Musím se ještě jednou vrátit k mému poslednímu adrenalinovému zážitku - hodina v oblacích nad Českou Republikou byla neYvíc!

Mrkejte na video, jak jsme letěli v letadélku Káně s mým kolegou Jindrou Eklem.

 

 


Prague Food Festival

25. května 2012 v 18:00 Markéta Ježková

Tak jak strávíte nadcházející víkend? :-) Já už jeden plán mám... Nemohu se dočkat všech těch dobrůtek a zákusků a masíček a omáček a tak. :-) Takže, uvidíme se!

Papání zdar!

food


Párty víkend

25. května 2012 v 18:00 Katka Černá

Ahoj všichni,

dneska se nebudu moc rozepisovat, protože moje sdělení je jasný jak facka! Začíná víkend, takže se jde pařit! Dneska mě čeká párty v Budějovicích, v sobotu v Jindřichově Hradci. Ještě že má ten víkend jenom dva dny!!! :)

Mějte báječnej víkend a užijte si ho stejně jako já, nebo třeba ještě líp!

Káťa


Usain Bolt na Tretře

25. května 2012 v 18:00 Lucie Šilhánová

brý den,

tak tu máme zase víkend. Začnu ho sportovně, ale jen jako divák.

Probíhá ME v plavání, takže už celý týden u tv fandím a dnes večer se mi k tomu přidá i Zlatá tretra v Ostravě.

Usain běží na úplný závěr v 19.35, tak si ho nenechte ujít.

papa


výhled

25. května 2012 v 18:00 Ondra Vodný

grilování, voda, slunce, grilování, voda, slunce.. :D ideální trávení času :) takhle v létě ... dneska jsem vychutnával jeden z nejkrásnějších pohledů... :)))) miluju léto!!!!

užij víkend, slyšíme se v pondělí ve Vyber si na maXXimum :D

t


vymazlenej bycikl

25. května 2012 v 18:00 Iva Vavřínová

Je až neuvěřitelný, jak ten čas letí.Už zítra budeme s celou rodinou slavit 6.narozeniny mojí neteře…chápu, že to bude znít jako největší klišé pod sluncem, ale já mám pocit, že je to včera, co se  narodila.Jooo jooo zním trošku jako důchodce, to uznávám, ale je masakr na ní koukat a uvědomit si, že už v září jde do školy.Ale zpátky k oslavě, přála si pořádný kolo.Samozřejmě padaly nejdřív návrhy (samozřejmě ne ode mě), že se jí koupí kolo, který bude moct následně zdědit i můj synovec…ovšem tyhle návrhy jsem okamžitě těžkou a důslednou argumentací smetla ze stolu, chápejte- mám o 5 let staršího bráchu a taky jsem po něm (až na trenýrky) :-) pořád něco dědila…takže jsem si řekla NE tohle je moje občanská a tetičkovská povinnost, to zařídit a tak se stalo.Zítra dostane Helča nejvíc skvělý, stylový a holčičí kolo, který jsme sehnali.Mrkněte na něj.:-D

Pac a pusu miláčkové  (a helčo tobě special všechno nej) vaše/tvoje slavnostně laděná If :-*

kolo