Duben 2012

Vedro, Hlas, Čarodky

30. dubna 2012 v 18:00 Katka Černá

Ahoj všem,

tak je za náma ten tropickej víkend a já jsem teda skoro ráda, že se můžu vrátit do práce, kde mám větráček na stole :)

Včera jsem se byla podívat na natáčení Hlasu Česko Slovenska- teda bylo to úplně jiný, než když na to koukáte v televizi. A hlavně to vedro! Nejen, že venku bylo i večer ještě tak 28°C, ale uvnitř v ateliérech na Strahově, kde seděly stovky lidí, to byla opravdová sauna.

Dneska se chystám na Čarodky do Žlutých Lázní v Praze, kde budou hrát třeba Pub Animals nebo Toxique ... Tak mi držte palce, ať mě neupálí :)

ČÁÁÁO

čarodky  


Čáry!!!

30. dubna 2012 v 18:00 Martin Hovorka

Zdarec!

Dejte si hymnu všech čarodějnic!!!

PS: Užijte si na maXXimum pondělní pálení čarodějnic:-)


Jak zaujmout -ej kej ej- Jak být Coool :--)

29. dubna 2012 v 18:00 Jindra Ekl

Tohle je fakt skvělá momentovka borce, kterej si kolo, jak můžete vidět, umí vyloženě stylově povodit.

Přeji mu krásný první nádech a Vám přeji hezký pracovní týden feat. První Máj

J:)

haha


Špekáčky a pouť

29. dubna 2012 v 18:00 Zorka Kepková

Teeeeeeeeeeda, to byl parádní víkend!

Jak se to stalo, že už je červenec??? :))) Sice jsem prošvihla narozky, ale to neva...hlavně, že je léto :))

Konečně jsem uspokojila svoje chuťový buňky! Po zimě došlo na prvního buřta z grilu a byl naprosto vynikajicí...

A navíc...přijela k nám pouť! Ještě, že mě na střelnici doprovázela moje drahá polovička, jinak bych tam za broky nechala půl vejplaty :)) Od tý doby, co jsem si na pouti vystřelila první papírovou růži, mě to nějak chytlo...A tak jsem střílela a střílela a když bylo pánovi divný, že už mam 3 fialový a mířim na čtvrtou totožné barvy, musela jsem mu vysvětlit, že máme doma fialovou ložnici, tak aby to ladilo.... njn, ženská :D

Tak doufam, že máte za sebou stejně "dobrodružný" víkend!

Fotodokumentace ZDE!

Moje "vymalovaný" sestřenky :)

n

gg


Jaro je tu-yes!!

29. dubna 2012 v 18:00 en.dru

Dnes nás s panem Nastym čeká naše první Nastojákovská scénka. Nasty je cvičitel a já lachtan. Konečně se oba cítíme být ve své kůži. Rádi se zchladíme plavbou, když venkovní teploty dosahují téměř 30ti stupňů celsia, což jenom potvrzuje tezi, že rozdíly mezi ročními obdobími se pomalu a nejistě smazávají. Nic to ale nemění na skutečnosti, že je tak nádherně, že zítra proběhne výlet. Všem doporučuji podobný počin, neb včera jsem byl na hodinu běhat a v Pražských lesích a potkal jsem 7bytostí, z toho 4 byli ptáci. Z půl druhého milionu obyvatel tohoto města docela neslušný výkon. Takže lidi, chod'te nám trochu ven a mějte se jarně. Váš en.dru


Letadélko Káně

28. dubna 2012 v 18:00 Martin Hovorka

Zdarec!

Tak jsem si před víkendem trochu ulítnul:-)

Sednul jsem do kokpitu miniaturního letadélka Káně a během 50 minut dal okruh Benešov - Jílové u Prahy - vysílač Cukrák - Karlštejn - Beroun - Slapy - Benešov.

Zážitek mega, ale to se dalo čekat:-) Brzy video, tak čekujte web Evropy 2.

letadlo

PS: Užijte víkend a slyšíme se o víkendu odpoledne na Evropě 2. Těším móóc!! :-)

 


Pekáč buchet

28. dubna 2012 v 18:00 Markéta Ježková

Tak pánové, pokud se chcete připravit na léto bez námahy, vím jak na to! :-))

bricho


ARCO má narozeniny :)

28. dubna 2012 v 18:00 Pavel Cejnar

Tuto sobotu 28.4. opět po roce ( to je strašný jak to letí :) ) moderuji 5. ples respektive 10. narozeniny taneční skupiny ARCO. Jsou to pilné kočky a já se těším na nekutečně parádní atmosféru sobotního večera i noci :) :) :)  

arc


MOST

27. dubna 2012 v 18:00 Ondra Vodný

výbornej byl mejdan v Mostě :) Neprakta Club nezklamal :) díky za výbornej mejdan!! :)

k tomu dnes, pokud stihnu, křest skupiny RELEVANT ve Frýdlantu nad Ostravicí a zítra celý den ve Zlíně finále Moravy Evropa 2 Taneční skupiny roku!!

krásný víkend to bude - těším se na vás!! :)

cc

ff


Slavííííme

27. dubna 2012 v 18:00 Lucie Šilhánová

ahoja,

tak dnes budeme všici ve velkém slavit, Leoš má totiž narozeniny, takže se hned po vysílání přesouváme na jih a budeme zpívat, tancovat, grilovat a cachtat se v bazénu. Těšíme se moc.Asi to bude zase velký, v pondělí určitě povyprávíme. Slibuju, že něco natočím a dám na web.

krásný víkend všem

papa

 


Fotbálek

27. dubna 2012 v 18:00 Katka Černá

Ahoj všem,

ne že bych fotbal úplně hltala, ale když hraje ten náš Čechíno, Messíno nebo Ronaldíno, tak se klidně kouknu :) Tahle fotka mě dost pobavila, tak se o ni podělím...

fotbálek

Krásnej víkend a vyražte si třeba zahrát fotbal, když bude tak krásně! K.


veeekend

27. dubna 2012 v 18:00 Iva Vavřínová

Grilování, slunění a aby se neřeklo, i nějaká práce mě o víkendu čeká.Navíc dneska oslava maminčiných narozenin, v neděli taťkovýho svátku, takže to bude skvělej víkend.Dneska jsem si navíc hodila premčuu těch bot, o kterých jsem psala minule a dopadla skvěle :-)

Užijte si volno, ti šťastnější prodloužený volno a v pondělí se těším.

Pac a pusu miláčkové vaše obutá If :-*


Bude vedroooo

26. dubna 2012 v 18:00 Lucie Šilhánová

ahoja,

tak připravte si plavky, opalovací krémy a hurá někam k bazénu. Ode dneška nás totiž čekají vyložené letní teploty, tak si je koukejte náležitě užít.Tady máte fakt luxusní předpověď, kterou právě potvrdili meteorologové:

Horké víkendové počasí slibuje až 29 stupňů Celsia. A teplo bude i po víkendu. Až na ojedinělé přeháňky a bouřky bude jasná obloha a až 29 stupňů.

Navíc je v úterý volno, takže si třeba ten víkend zkuste prodloužit. V pondělí to bez vás v práci ňák vydrží:-)


ŠKOLNÍ SRAZ

26. dubna 2012 v 18:00 Zorka Kepková

Tak myslim, že v mé soukromé hitparádě oblíbených filmů získávají 1. místo pro rok 2012 Prci Prci Prcičky - ŠKOLNÍ SRAZ  :)) Největší pecka, kterou jsem letos zatim viděla :)) Musim se přiznat, čekala jsem hodně, ale takovej nářez ne ...:D

Jeden fór lepší než druhej a několik celkem překvapivých scén - například "Jim s poklicí!" :D Kdo viděl, ten ví, kdo neviděl, musí jít!!!

Stifler perlí jako vždycky a ostatní nám tak trošku dospěli, ale fakt jen trošku :)))  A nechybí ani Stiflerova máma (MCBP) a Jimův táta...

Ale víc už neprozradim, tak si to nenechte ujít!!!

st

Slibuju, že záchvaty smíchu vás neminou :))

Zorka


Bob Marley je zpět :-)

26. dubna 2012 v 18:00 Jindra Ekl

Ano, je tomu tak - Bob Marley se reinkarnoval a přišel na svět v těle psa. Jak vidíte, svého poznávacího znaku rastamana, tedy dredů, se ani v této podobě nevzdal. Pokud si žije třeba jako můj pes, tak mu ten život rozhodně závidím. Ten má totiž Ameriku, očima Francouze :-)))

dog marley

Jo a jinak právě vychází dokument o životě tohoto legendárního zpěváka - doporučuju !!!


Týden plný koncertů

26. dubna 2012 v 18:00 Katka Černá

Ahoj všichni,

řeknu vám, že teď na jaře je to mazec! S koncertama se roztrhnul pytel a já už ani nevim, kam dřív skočit :) V pondělí jsem se byla podívat v Roxy na křtu CD kapely Lus3, dneska se chystám do Music baru Lucerna na Eddie Stoilow, v sobotu mě čeká v budějovický Slávii Playbox no a v neděli to pak zakončím přímým přenosem z Hlasu Česko Slovenska... Ať žije muzika!

Páááá


26 stupňů

26. dubna 2012 v 18:00 Iva Vavřínová

Fantazie, pecka, bomba a ještě další spousta superlativ, na který si jenom vzpomenete.Co si odě mě zasloužilo až takhle kladný hodnocení??? No přece počasí :-D Víkendová předpověď mi zlepšuje náladu už od pondělí.Proč? Proto…nabízelo by se, ale v tomhle případě to má hned několik důvodů.Čeká mě grilování, paintball,ale hlavně první zajetí…teda v tomhle případě spíš zašlápnutí…nových úžasných kamínkových žabek na korkový platformě. :-D

Jen doufám, že se meteorologové nesekli.

Pac a pusu miláčkové vaše nedočkavá If :-*


Ne, tohle jste ještě NIKDY neviděli ! :-)

25. dubna 2012 v 18:00 Jindra Ekl

To, že je na světě spousta pohodářů, a to i ze zvířecí říše, je jasné. Ovšem o pozornost si od 23. dubna na YouTube říká tenhe ŽABÁK, kterej doopravdy......eee.....je nejvíc ze všech, co jsem kdy viděl. Jeho posed ala "rozjímající důchodce v parku" je legendárn a podle mýho názoru ho můžeme brzy čekat v některé ze světových taklshow. :--------)))

 


Foto EL MAGICO PRAHA

25. dubna 2012 v 18:00 Pavel Cejnar

V pátek jsem byl společně s Alexem na pražském Chodově, kde se nachází taneční klub EL MAGICO. Atmosféra byla fantastická. Koukněte na Alexův foto report. Kdo tam nebyl - měl by litovat :) :) Za vynikající support díky DJ LUCKY D!!!!!!! A těším se na další mejdan :)

Celý report ZDE!

el1

el2

el3

el4


Jak na jarní úklid!?

25. dubna 2012 v 18:00 Vladimír

Dnes se trochu zamyslím nad tím, jestli uklízet, nebo ne:-) Přišel jsem na pár skvělých tipů:

Máme tady jaro a to je vždycky čas vyvětrat své zatuchlé pokojíčky a udělat jarní úklid.

Má ale takový úklid vůbec cenu?

Pro ty, kteří si nejsou jisti, zda uklízet a co uklízet doporučuji příručku s názvem "Domácí úklid rychle a snadno".

Dozvíte se tam třeba, že okna se myjou až když přes ně nejde vůbec vidět – lehce nemytá okna naopak představují skvělý filtr proti škodlivému slunečnímu záření.

Veškeré věci, které se povalují na podlaze a nepodléhají zkáze je možno kopnout pod postel.

Pokud nechcete utírat prach, není to nutné. Jen se budete muset vyvarovat do budoucna v domácnosti prudkých pohybů, abyste jej zbytečně nevířili.

Závěr: Úplně nejrychleji ovšem otázku úklidu vyřešíte tak, že tuto příručku ve svém nepořádku co nejrychleji ztratíte. Více o tom v REBÉLII Tobiho a Vladimíra na E2 každou St a Ne od 20:00

Jarní úklid