Únor 2012

Zub moudrosti

29. února 2012 v 18:00 Katka Černá

Ahoj všichni,

tak dneska jsem dostala ven svoji první osmičku! Teda paní zubařka... Abych řekla pravdu, docela jsem jí litovala, ten můj moudráček měl pěkně tuhej kořen a musela ho páčit půl hodiny...až z toho byla celá opocená :)

Tak si říkám, jak to asi chodilo dřív, když nebyly ty umrtvovací injekce. Mě to bolelo i tak, ale dalo se to. A mám hezkej suvenýr na památku :)

zub

Moudrost je holt krutě vykoupená! :)


Foto z Tošovic

29. února 2012 v 18:00 Pavel Cejnar

V sobotu jsem byl s Alexem na akci v HEI PARK Tošovice. Je to uměle vytvořený ski areál, kde to vypadá jako v pohádce :) kdo tam nebyl nemůže uvěřit. Byla tam skvělá atmosféra přimo na svahu a neskutečný drink zvaný "HEJKAL" mňam :)

Celý report ZDE!

hei

hei1

hei3

hei4


I love IT

29. února 2012 v 18:00 Tobi

Tak jsem zase jednou měl něco dělat na compu. Ach jo, jak já nesnáším svět IT, přitom jsem si pořídil přístroj, který je prý naprosto intuitivní. Ano sám Forest Gump vlastnil akcie této ovocnářské firmy:-). Jenže od té doby co Steve Jobs odešel do křemíkového nebe, jde to s tou firmou pěkně z kopce, jakoby ta intuice odešla s ním. A nebo jsem cyp jenom já:-) Každopádně dneska a v neděli v Rebélii si na to s chutí zanadávám.

Jamman Tobi


Matějská za dveřmi

28. února 2012 v 18:00 Lucie Šilhánová

ahoja,

 

Nemůžu jinak, protože na ní každý rok zavítím minimálně pětkrát:-) Samozřejmě mluvím o Matějské pouťi, která své brány otevře už tuto sobotu. Na holešovickém Výstavišti v Praze potrvá až do 22. dubna. První jarní pouť v Evropě a největší pouť v republice letos nabízí více než 120 českých i zahraničních atrakcí. Můžete se těšit například na katapult Bungee, horskou dráhu Cyklon, lavici Crazy dance či klasický autodrom, řetízkový kolotoč, klecové houpačky, Twister a spoustu dalších atrakcí. Ceny jednotlivých atrakcí se pohybují od 20 do 250 Kč. Tak si to užijte, pravděpodobnost, že se tam potkáme, je celkem velká:-)


Oscaři

28. února 2012 v 18:00 Martin Hovorka

Zdarec!

Mrkejte na nejsledovanější video z letošních Oscarů.

PS: Málo se to ví - moderátor Ryan Seacrest šel rovnou z Oscarů do čistírny:-))


Randíčko

27. února 2012 v 18:00 Martin Hovorka

Nazdaáár při pondělku!

i takhle může dopadnout rande - mrkejte:-))


Debilní kecy holek :))

27. února 2012 v 18:00 Zorka Kepková

Tak tohle mě fakt dostalo!!!

Jen bych chtěla dodat, že se mě to vůbec, ale jako vůbec netýká a že fakt nechápu, kdo to jako mohl vymyslet....:))))))

Lenka Kučavíková je nejvíc :))))škodolibost

27. února 2012 v 18:00 Ondra Vodný

zdarec, občas to venku zaklouže.. :) neni nic lepšího než nechat klouzat svého dobrého přítele ve stavu trochu připitém a ještě si to natáčet.. :) výsledek ze Špindlu je zde.. :) jinak ho mám ale rád :))))


Vždycky může být hůř

27. února 2012 v 18:00 Vladimír

Toto jednoduché, ale pro život neobyčejně poučné rčení mám dnes na srdci. Kdo mu pořád nechce uvěřit, doplním o příklad z praktického života.

                Vemte si například, že nastoupíte do výtahu, ve kterém si někdo očividně (spíš nosočuchně) dost hustě prdnul. Říkáte si sakra… který čuník za to může!!? To mám ale smůlu, že to musím čichat…no a jak se tak litujete…o dva patra níže přistoupí do výtahu krásná blondýnka a začne se tvářit dost rozpačitě. Myslíte si, že pokusit se jí to všechno nějak vysvětlit by mělo cenu??:-) Pak už máte jen dvě možnosti (první je na přiložené fotografii) …buď se musíte tvářit, že se nic nestalo, nebo co nejrychleji zdrhnout…

                A jaké z toho plyne poučení?? Kdybyste byli spokojeni s tím co máte (např. prdem ve výtahu), tak se možná nic horšího nestaneJ

                Poslouchejte REBÉLII Tobiho a Vladimíra každou středu a neděli od 20:00 na E2 !!!

 

 

Tady si přece nikdo z nás neprd


HEI PARK TOŠOVICE

25. února 2012 v 18:00 Pavel Cejnar

V sobotu 25. února, vyrážíme s Alexem do HEI PARKu TOŠOVICE. Po závodech a sobotní lyžovačce bude následovat "afterparty" kde roztočím ty nejlepší desky tanečních projektů, které znáte z éteru Evropy 2 a nejen ty :) těšíme se na SEVER MORAVY!!!!!!!!! :)

hei


Moře

25. února 2012 v 18:00 Markéta Ježková

Už za několik týdnů se budu válet na pláži v Egyptě, kde doufám mimochodem nepotkám 40 ozbrojených beduínů, kteří tam nedávno přepadli hotel - mimochodem přesně v oblasti, kam jedeme. :-)

No a protože mám ráda tobogány, doufám, že tam najdu tohle:

skluzavka

Tak co, sjeli byste to se mnou? :-)


Dysko-trysko :-)

24. února 2012 v 18:00 Martin Hovorka

AhoYa!

Doufám, že se už připravujete na první letošní horký víkend - bude 14 stupňů!!!! Vzhledem tomu, že před 2 týdny bylo minus třicet, tak se rtuť v teploměrech rozpohybovala o skoro 45 stupňu a to je rychta!

Pokud budete mít chuť, tak doražte v pátek večer do Fantasy Clubu na Praze 4...rozpohybujeme to společně na maXXimum:-) No a těším se na vás také ve víkendovém maXXimum muziky na Evropě 2 od 12 do 15.

PS: Posílám vzpomínku na párty v Šumperku minulý víkend:-)

šumperk

šump

 

 


jarooooo :-)

24. února 2012 v 18:00 Iva Vavřínová

Předjaří je tu….teda hlásila to ježule ve zprávách Evropy 2 (a ona je porádná rosňa, takže jí věřím). O víkendu májí teploty vystoupat až na 12 stupňů -…pozor nad nulou, takže já vytahuju kraťasy a žabky, no uznejte, že po těch mínus 20 i víc je to rapidní změna. Ať už máte v plánu cokoliv, užijte si to a v pondělí ve 12 se se Zorkou a Markétou těšíme.

Pac a pusu miláčkové vaše jarem laďená If :-*


Jaro je ve vzduchu!

24. února 2012 v 18:00 Markéta Ježková

Jak bylo slíbeno, tak se stalo. Dnes je doslova jarní počasí!

A protože z teplého počasí se většinou radují hlavně motorkáři, našla jsem pro vás něco ideálního na jarní teplá odpoledne. :-)

No já bych si říct dala!

moto


Metallica je povinnost

23. února 2012 v 18:00 Lucie Šilhánová

 

Huráááá....přijede k nám Metallica. Oblíbená formace ze San Franciska se do Česka vrátí po dvou letech. Vzpomene na svůj nejzásadnější počin „černé album" z roku 1991, které zahraje kompletně celé k příležitosti jeho dvacetiletého výročí. Naživo tak budou slyšet skladby, jež Metallica do koncertního playlistu v minulosti příliš nezařazovala, jako například The God That Failed, Through The Never, Holier Than Thou nebo My Friend Of Misery. 7. května si tedy dáme sraz v pražské SynotTip areně, jo.... těším strašně moc...

Vstupenky seženete od 1490 Kč do 2490Kč a koupíte je v síti Ticketpro.


Foto ze Svitav :)

23. února 2012 v 18:00 Pavel Cejnar

Minulý týden v pátek byl ve Svitavách otevřen nový taneční klub. Jmenuje se Wings Club a je naprosto vynikající - posuďte sami z fotek Alexe. Zažili jsme tam neskutečný mejdan :) krásný holky, dobré pití a fenomenální atmosféra :) P.

Celý fotoreport ZDE!

sv1

sv2

sv3


Rebélieee!!!

23. února 2012 v 18:00 Katka Černá

Ahoj všichni,

tak jsem se včera skamarádila s těma našema Ostravákama... Jojo, Tobi a Vladimír jsou fakt dobrý týpci a na Evropě 2 vysílají každou středu od 20 hodin (repríza v neděli ve 20 hod).

Jejich pořad se jmenuje Rebélie a jestli netušíte proč, určitě si je pusťe. Já jsem s nimi včera vyrazila do hospody a hlava se mi točí ještě teď...

Fešáci, co? :)

fesaci

 


modeman Libor

23. února 2012 v 18:00 Iva Vavřínová

I méně pozorný posluchač určitě v éteru evropy 2 zaregistroval, že módním guru určujím trendy, je v naší crew jednoznačně Libor.Ale na druhou stranu, říkat si můžeme cokoliv a tak vám přináším důkaz.Je vidět, že i na Líbu už leze jaro a i vzhledem k blížícím se velikonocím se začíná měnit v kraslici.Já mu tleskám a stopro se mnou budete souhlasit, že mu to neskutečně slušííí…no jo no…kdo umí, ten umí. :-D

Základ tvoří trendy žluté kalhoty, doladěné zelenou bundou a celý outfit podtrují fialové pantofle...kam se na něj hrabe Lagerfeld :-D

pac a pusu miláčkové vaše vystylovaná If :-*

liborek


Čtyřkolkaaaa!

23. února 2012 v 18:00 Zorka Kepková

Musim říct, že teploty jak na severním pólu teda fakt nemusim, ale neni nad to, když si člověk může užívat zimu na horách.

Miluju adrenalin, i když teda jen některý jeho podoby :)) A proto sem byla totálně nadšená, když jsem v lyžařskym areálu na Belvedéru dostala do ruky tenhle stroj! Klasická čtyřkolka mi problém nedělá, ale uřídit čtyřkolku na sněžných pásech, to je pro ženskou fakt jak dvě hodiny v posilovně. Ještě teď cejtim, jak mi rostou tricepsy :))

Každopádně mi bylo řečeno, že s timhle se dá vyjet úplně všechno!

Když jsme vyrazili na projížďku vzhůru po neupraveným svahu, zasekli jsme se v půlce a pro příště jsem poučená, nikdy se v takových chvílích neotáčet :D

Viset ze zasněženýho namrzlýho srázu dolů je fakt o infarkt. Ale všechno dobře dopadlo a musim uznat, že tenhle zážitek byl zařazen do mé adrenalinové hitparády.

4kolka