Listopad 2011

Křest kalendáře

30. listopadu 2011 v 18:00 Lucie Šilhánová

Ahoja,

asi před měsícem jsem fotila kalendář pro mladoboleslavské fotbalisty. Byl to velký masakr,fotilo se v sedmi stupních venku na Grébovce a já byla spíš neoblečená než oblečená, takže vítě jak to dopadlo - zalehla jsem s horečkama do postele. Fotky se ale moc povedly. Dnes celý kalendář pokřtíme. Kdo u toho chce být, budeme se na vás těšit v 15 hodin v Bondy centru v Mladé Boleslavi.

mějte se fajn

Lucie


Nejlepší rapper je Kato

30. listopadu 2011 v 18:00 Raego

Když jsem byl malý, můj rapový idol byl TUPAC. Každé jeho DVD mělo na můj vývoj nesmírnej vliv. Lhal bych, kdybych řekl, že mě muzika nezměnila. Pár let na to, jsem objevil člověka, kterému jsme shodou okolností dělali koncert. Nikdy jsem nepotkal někoho, kdo měl tolik fanoušků a přece tak málo požadavků. Tenkrát jsem poznal Prago Union. Paradoxně jsem do tý doby odmítal poslouchat cokoliv domácího, jelikož jsem žil v představě, že jsme adaptovali západní rapový trend, kde jsou texty o ženách, autech a diamantech, čili klipy byli vlastně jednou velkou reklamou na prodej luxusního zboží. Kato byl jiný a stále doufám bude. Jeho odvaha se lišit je nesmírně charismatická a přitom tak nenucená. Jeho texty jsou ryzí. On je nejlepší rapper, i když to sám dle názvů svých songů asi ani takhle nevidí.


Pis o ár! .)

29. listopadu 2011 v 18:00 Ondra Vodný

Neni nad pisoár.. výbornej vynález pro nás :) malá připomínka, která teď běhá na fb :) takže pánové dejme bacha.. a ženský.. ženský taky :)))

 


pecka víkend

29. listopadu 2011 v 18:00 Iva Vavřínová

Jen těžko se dá současný počasí popsat jako adventní, ale co…sníh sice nepadá, ale rolničky můžou zvonit i do teplot okolo 10 stupňů.Netvrdím, že bych si nepřála bílý vánoce, ale užít si to člověk může tak jako tak.Stejně jako jsem si já užila víkend.Po fakt hodně dlouhý době jsem vypustila veškerou práci a jenom si užívala pocit, že můžu dělat, co chci.Takže jsem byla v pátek na úúúžasný večeři, v sobotu na výletě v Liberci, pak večer v Sasazu na Movembru a v neděli jsem prostě pohodovala doma.No víkend to byl dokonalej…těším se, že si to brzo zopáknu a tuším, že to bude už brzo.;-)

Pac a pusu miláčkové vaše vyrelaxovaná  a energií překypující If :-*


Potrénujte hlavičky!!!

28. listopadu 2011 v 18:00 Tereza Loucká

 

Moji milí, dneska pro vás nemám připraveno moc slov. Raději jsem pro vás totiž našla něco mnohem lepšího než písmenka :-) Pěkně vám totiž potrápím hlavičky! I já jsem si mákla a řeknu vám, některý věci z téhle tabulky jsou pekelně těžký! Koukněte na to a zkuste to vymyslet. V každém políčku a zkratce je schované jedno české přísloví. Tak hodně rychlej mozek a do toho!!!! :-)

 

př

 

Doufám, že to dáte! Aspoň něcoooo :-) Jako já :-)

 

Mějte se krásně, papa Vaše TERI!


Vánoce

28. listopadu 2011 v 18:00 Ondra Vodný

už je to tady. Vánoce.. :) těšíme se .. to je jasný.. ale když jsem chtěl v sobotu nasát atmosféru při rozsvícení vánočního stromu v Praze :) trochu jsem zabrečel.. takhle narváno už dlouho nebylo.. takže zlatý doma vánoční věnec.. :) neshořeli jsme a to je taky cajk.. začíná to dobře.. :) Těším se na vás ve Vyber si!!!!! :)

www.ondravodny.cz

 


Jsem Ježíšek :)

28. listopadu 2011 v 18:00 PuPINKa

Čááu :)

jsem jako Ježíšek! Na tenhle rok jsem si pro svoje drahý fanoušky připravila hodně překvapení :)

Jedno jsem Vám už prozradila na svém facebooku…. Další dostanete už na začátku prosince :)

Já si od Ježíška letos přeju kupu věcí: auto, pořádnýho bojara, kopu peněz…. :D :) Tak nevím, nevím, jestli něco dostanu :)

A co si přejete vy?

Napište mi to na můj facebookový profil :)

Pac a pusu Vaše PuPí :-*

http://www.facebook.com/pupinkaE2


Svíčková styl!

27. listopadu 2011 v 18:00 Martin Hovorka

Zdar parto!

Už za měsíc se budu ládovat vánočním bramborovým salátem...!!! Ale tento víkend se láduju svíčkovou:-)

Doma uvařili tuhle dobrotu a celou neděli jsem se olizoval až za ušima:-) No není to nádhera ta svíčková - posuďte sami:-))))

svíčková


Vánoční stromeček

27. listopadu 2011 v 18:00 Markéta Ježková

Hola hej!! :)

Tak moje nálada je definitivně vánoční. V sobotu jsem byla na rozsvícení vánočního stromečku na Staromáku a teda... Letos je to nádhera! Padl i tradiční svařák samozřejmě, a ne jeden! ;)

P.S. Cukroví!!!!

stromek


jeden princip, jedna síla

27. listopadu 2011 v 18:00 Raego

Dneska není hvězdy bez vesmíru. Žádný umělec nemůže být bez svojí komunity. Je to něco jako kyslík, nejde bez toho dejchat. I proto moje věci dýchají, díky skvělým lidem, kteří mi pomáhají na mé cestě.

Musím vám všem neuvěřitelně poděkovat, protože cesty je trnitá a špinavá a nebudu popisovat jak jsem znechucenej, když musim procházet tím smradem jakým člověk musí projít, pokud chce dojít na hladinu odražen ode dna. Život začínajícího umělce je těžký, ale stojí za to.  Nikdy jsem nebyl dobrý v chvalozpěvech, nikdy jsem neoplýval dobrým citem pro politiku, ale vždycky jsem věděl, že kvalita má svoje místo na výsluní. Přestože je kolem nás miliony balastu, falešných děl a ukradených uměleckých kousků , vy posluchači mi dáváte na tuhle cestu tunelem svojí pozorností trošku světla na posvícenou...díky vám pořád jedu dál.

 

Váš Raego.


Poradna ala bravíčko :-)

26. listopadu 2011 v 18:00 Martin Hovorka

Tě pic!

Kde jsou ty časy, kdy jsme ve škole na základce listovali o přestávkách bravíčkem a četli nahlas pro pobavení celé třídy dvoustránku láska, sex a něžnosti...

...tahle rubrika se za ty roky moc nezměnila - stále řeší ty samé problémy a otázky. Jen ti, co odpovídají, lehce přitvrdili... Mrkejte:-)))

bravíčko


MOVEMBER GALA PARTY

25. listopadu 2011 v 18:00 Lucie Šilhánová

Ahoja,

je tu víkend...hurá...mám volno:-)

večer jdeme ven, proběhne totiž bojová porada. Konec roku oslavíme v zahraničí a tak jdeme domlouvat podrobnosti.

Zítra pak určitě nebudu chybět v SaSazu. Proběhne tam totiž MOVEMBER GALA PARTY, tedy večírek, který Praha ještě nezažila, večírek, na který se bude rok vzpomínat a každý, kdo se ho neúčastní, si bude muset další rok počkat. Tato 5 hvězdičková společenská událost se rozjede ve 20:00 hodin, kdy na Vás čeká pestrý program, který vyvrcholí vyhlášením krále Movemberu a „live holící performance“ známých osobností. Tenhle projekt podporuje i Evropě 2, takže se na Vás v SaSazu moc těšíme.  

papa


Půlnoční...

25. listopadu 2011 v 18:00 Markéta Ježková

Nazdárek Evropáci 2! :)

Musím se přiznat, že vánoční atmosféra už dýchla i na mě... Koupila jsem si první vánoční větve a chystám se i na adventní věnec! Pomalu oprašuji i vánoční ozdoby a přemýšlím, kam dám letos vánoční stromeček. Zbývá měsíc do Vánoc a to je mimojiné ten pravý čas začít shánět vánoční dárky! :)


Co mě na Vánoce tak naladilo? Je to píseň k Filmu ALOIS NEBEL Půlnoční, kterou zpívá Václav Neckář. Nádhera. Tenhle hit mimochodem můžete vychytat i v éteru Evropy 2, tak nás laďte!

neckar

P.S. Hezký adventní víkend!


Já za 40 let...

25. listopadu 2011 v 18:00 Martin Hovorka

Zdarec!

Až se bude psát rok 2046, tak nevim co budu dělat...ale jestli budu ještě jezdit po diskotékách a roztáčet cédéčka, tak budu u toho vypadat asi nějak takhle - samozřejmě se mnou ta nejmodernější technika:-))

dje


hurááá vááánoce

25. listopadu 2011 v 18:00 Iva Vavřínová

Hurááá…je to tady…dočkala jsem se :-D …opět po roce se probouzí vánoční skřítek ve mně.Takže letos neponechávám nic náhodě, už mám adventní věnec, teď jdu koupit větve a jdu si vánočně vyladit byt.Chápu, že na to každej asi není, ale já jo!!!  a pořádně si to vychutnám.jestli to máte stejně jako já, radujte se, veselte se a víte co? Milujte se…no prostě se to tam fakt hodilo :-D

pac a pusu miláčkové váš vánoční skřítek If :-*

 

věnec


"The EarThRACK"

25. listopadu 2011 v 18:00 DJ Neo

Ahoj všem,

těším se na vás v sobotu od půlnoci v Dance EXxtravaganze. Aby nám to čekání lépe uběhlo, posílám mé nové video :)

 

Mějte fajn víkend;)

DJ NEO official facebook profile

 

 

 

 

 

 

 

 


Vánoce přicházejí

24. listopadu 2011 v 18:00 Martin Hovorka

Zdrarec!

Koukám do kalendáře a zjišťuju, že do Vánoc zbývá přesně měsíc. Tu vánoční náladu přivolává řada vánočních reklam včetně té nejoblíbenější...já nemusím, já už ho vidím. :-)

Jinak český rozhlasový éter se začíná plnit vánočními hity a já jsem moc zvědavej, kde a kdy letos poprvé uslyším hudební hymnu vánoc – pecku od George Michaela a Wham.


Debbi má mrštnej jazýček

23. listopadu 2011 v 18:00 Martin Hovorka

AhoY!

Už tento čtvrtek 24.11.2011  finišuje podzimní tour zpěvačky Debbi v pražském klubu Roxy. Doufám, že dorazíte všichni a sborově si zazpíváme s Debbi singl Touch the Sun.

Mimochodem v pondělí odpoledne navštívila Debbi odpolední Evropu 2. Byla dobrá nálada, tak jsme spolu lehce zarošťačili:-))

debbi

 


in da MIXX

23. listopadu 2011 v 18:00 Ondra Vodný

Co takhle trochu muziky Evropy 2 in da miXX :) Pouštěj, stahuj, užívej .. do auta nejvíc .. :) ahoooooooj!!!

http://soundcloud.com/djondravodny/dj_ondra_vodny

 

obsahuje:

David Guetta - Without you
Cobra Starship - You make me feel
Coldplay - Paradise
Bruno Mars - Marry sou
Slider and Magnit - Glad you came
Pitbull - Suavemente
Example - Natural Disaster
DJ Antoine - Ma Cherie
Beyonce - Countdown
Katy Perry - The One That Got Away

 


Knírky jsou všude!

22. listopadu 2011 v 18:00 PuPINKa

Čáuuuu,

nesnáším knírky! Ale, když je to pro dobrou věc, tak se mi i ty „řidítka“ (jak tomu pracovně říkám) líbí! :)

O Movemberu jste určitě slyšeli všude, takže tady posílám jen link, kde najdete další info:http://cz.movember.com/

A tady čekujte ty největší řidítka světa :)

(PS: to musí být zlo se s nima líbat, co? :D )

Pusu Vaše PuPí :-*

knír 1

Knír 2

Knír 3