Říjen 2011

Raego

31. října 2011 v 18:00 Ondra Vodný

Zdarec, při podzimním počasí je cítit podzimní deprese.. únava.. nebo prostě jenom lenost.. Říkejte tomu jak chcete, ale není jiný místo než Vyber si, kde je to hodně cejtit.. :) tím co diktujete, tím jak to diktujete.. :) Takže pro všechny milovníky srdcervoucích věcí jedna zásadní.. Tohle vás zasáhne.. a jsem rád, že to můžu hrát i ve Vyber si na maXXimum! Těším se až to opět nadiktujete.. more than 160tis shlédnutí na youtube je sakra důkaz a záruka kvality..

www.ondravodny.cz


Uletěl mi knoflík?

31. října 2011 v 18:00 PuPINKa

Čáááu,

tak sem si říkala, čím Vás můžu potěšit :) A víte co? Ukážu Vám, co se dá vytvořit z čokolády…

Ocitla jsem se na jedný akci, kde u vchodu rozdávali šampaňský s jahodama a čokoška tam tekla proudem… obří čokoládový fondue … mňam! Dobrota…. Stála sem u něj asi půl hoďky, až mi bylo skoro trapně…snědla jsem 5 talířů jahod namočených v čokoládě a světe div se.. nepraskla sem  :)

Třeba to přijde příště a uletí mi knoflík od kalhot :D Nebojte, fotka bude! :)

Pac a čokoládovou pusu posílá PuPí

Jahudky a sampicko

Fondue


Obří hamburgery

31. října 2011 v 18:00 Lucie Šilhánová

Ahoja,

tak jak jste si užili prodloužený víkend? Já celkem v pohodě. Stihla jsem snad úplně všechno. Byla jsem s kamarády v centru, byla sportovat, stavila se u rodičů a hlavně jsem se naprosto fantasticky najedla. Kamarád si ve Vršovicích otevřel česko- americkou restauraci TrueBlue a musím říct, že dlouho jsem si víc nepochutnala. Zatímco já jsem zůstala u salátů, ostatní dali přednost pravejm americkejm hamburgerům, v životě jsem větší neviděla:-))

mám hlad....:-)

 

mějte se


Žádost o ruku

30. října 2011 v 18:00 Martin Hovorka

Zdar!

O víkendu se mi dostalo do ruky následující video. Pokud plánujete, že vaši holku požádáte o ruku, tak to udělejte hlavně NETRADIČNĚ - díky tomu na tento okamžik vaše frajerka nikdy nezapomene:-)

Tady je jedna z mnoha NETRADIČNÍCH žádostí o ruku.

PS: Doufám, že se nebojíte výšek:-))


How know

30. října 2011 v 18:00 Nasty

Ahoj,

takzvaně hov nou má téměř každý z vás. Kdyby se mělo soutěžit o nejoriginálnější myšlenku, tak Americký mazák (jeden z dvojice nejspíš instalatérské) by byl tutově v top 5. Vemte si, že nesprávně parkujete a to, že to zjistí policie, to se nikomu nelíbí. Ale já nevim jestli si dal pan instalatér Menthos a nápad přišel sám nebo toto praktikuje při kaźdym parkování, každopádně vzal kotoučovou pilu a problém vyřešil cca za 5 vteřin - přeříznul parkovací hodiny. Mě se to zdá jako skvělá myšlenka.. sbírat parkovací hodiny..nebo.. když člověk dostane botičku jednoduše si jí odřízne pryč o nic nejde budete o jednu botičku bohatší :)

 

Nasty

 

http://www.novinky.cz/koktejl/248839-american-prepulil-kotoucovou-pilou-automat-na-parkovani-nelibila-se-mu-pokuta.html


Stalo se - vol.2

30. října 2011 v 18:00 Nasty

Kde jsou moji kamarádi?

Včera jsem nabíral meho kamaráda Jirku v ulici "v ohybu" která byla vedlejší od ulice "v zářezu" dnes nabírám druhého kamaráda Tomáše v ulici "pod kaštany" někdo další by chtěl nabrat v podobných lokalitách? :)


Dopis mým fanouškům

29. října 2011 v 18:00 Raego

Reakce na obrovskej úspěch youtube videa "Ty a Já"

_______________________________________________________________________

Lidi, =)

upřímně jsem každej den víc dojatej. Ukázalo se totiž, že existuje víc přejících lidí, než by si jeden myslel. V těhle dobách je to v podstatě krásnej okamžik, protože se dole pod videem TY A JÁ začali "shlukovat" z 97% pozitivní komentáře.
Budu se trapně opakovat. Ale tohle není jen má zásluha. Velkej úspěch (jako třeba to, že máme video v trendech) nikdy není zásluha jen jednoho člověka, ale vždy lidí, kteří mu tvoří základy. Já měl to štěstí, že jsem je měl kolem sebe. I vy máte nemalý podíl na tom, co se vlastně událo. Sám bez vás bych byl jen hlas, beat a text. Vy tomu dáváte smysl a život.

Nechci, abyste o mě přemýšleli jako o IDOLOVI. Když jsem před sedmi lety měl 120 kg a 0,1 fanoušků, nějak jsem se na to v hlavě nepřipravil. Radši než "stát nad vámi", bych si přál , abyste si mě hned od začátku zafixovali, jako že jsem vaší součástí. Přál bych si být přesně ten kousek puzzle, který doladí vaše emoce a dostane je tam kam patří. Až budete poslouchat mojí hudbu, tak prosím, neposlouchejte mě, ale poslouchejte jen svoje pocity. To je ta krásná věc na hudbě.

Když už mě prostě musíte někam zařadit, tak by mé přání bylo, aby slovo "Raego" vám nepřipomínalo nic jiného, než že z "ošklivého kačátka", co mělo 120 kg se vyklubal člověk, co snad jednou připomene všem, že nic není nemožné. Věř,běž a dokážeš.

PS:Díky za důvěru ve mě.
Je to pro mě neuvěřitelné palivo na cesty dál.
R.


Stalo se - vol.1

29. října 2011 v 18:00 Nasty

Nechám si narůst Justin bíbra a začnu Miro šmajdat v pantoflích, který jsem dostal zadara Rollins. Oh my got Karel. Pevecka sobotni poezie


Sobotni poezie

29. října 2011 v 18:00 Nasty

Nechám si narůst Justin bíbra a začnu Miro šmajdat v pantoflích, který jsem dostal zadara Rollins. Oh my got Karel. Pevecka sobotni poezie


Dneska MEJDÁÁÁN

29. října 2011 v 18:00 Martin Hovorka

Zdarec!

Mám pocit, že se v posledním týdnu s mejdany roztrhl pytel:-) Nejprve to začalo v týdnu, kdy tým Evropy 2 vyrazil na hromadnou véču. Pokračovalo to mejdanem na vysokoškolských kolejích v Praze na Chodově, kde měl show náš kolega Leoš Mareš.

A já pokračuju dnes večer - v Praze - nákupní centrum Novodvorská, kde je Disco Fantasy a od 22 hodin si tam můžeme dát společně drink:-) A pozor! Dnešní večírek bude o hodinu delší, protože se mění čas.

dysko

dyskoo


mejdaním no....

27. října 2011 v 18:00 Iva Vavřínová

Já už vážně nemůžu.Mám pocit, že se s těma mejdanama v poslední době nějak roztrhl pytel.Včera jsem zase na jednom byla, tentokrát to bylo v rádiový režii...prostě jsme tmelili partu.A bylo to skvělýýýýý.Sešli jsme se úplně všichni, no fakt nechyběl nikdo a musím říct, že jsme prostě bezvadná parta.Často se mě totiž na chatu i fcb ptáte, jak spolu vycházíme , odpovídám vždycky, že super.A po včerejšku ještě líp.Tak snad máte kolem sebe taky takový skvělý lidi jako já...minimálně denně v éteru Evropy 2. ;-)

Užijte si prodloužený volno a v pondělí se na vás ve 12 zase těším

pac a pusu miláčkové vaše vysmátá If :-*


Nekalte ve všední dny!

27. října 2011 v 18:00 Markéta Ježková

Ahoj všichni příznivci MAXIMA muziky! :)

Tak včera jsme s naší evropáckou crew vyrazili do pražského klubu Buddha bar. No, co vám budu povídat, bylo to náročné a domů většina z nás dorazila značně společensky unavená.

Takže, z vlastní zkušenosti radím: NEPAŘTE VE VŠEDNÍ DNY!!! :) Dnes bych si svůj den představovala asi takto:

postel

Tak hezký prodloužený víkend všem! A v pondělí u zpráv v každou celou PA! :)


Dnes večer v Kotelně :)

27. října 2011 v 18:00 Pavel Cejnar

Dnes večer jedu opět s kapelou Eddie Stoilow na další jejich zastávku podzimního turné. Tentokrát budeme s "Eddáčema" doslova zatápět pod kotlem :) opravdu ... jedeme do města Litomyšl, kde mají vyhlášený klub Kotelna. Strašně se na Vás, kdo dorazíte těšíme :) začínáme přesně - těsně - po 20 hodině :)

kot


Evropa 2 je sen

26. října 2011 v 18:00 Martin Hovorka

Ahoooooj!

Každý má svůj sen... ten můj dětský byl vysílat na Evropě 2 a momentálně si ten SEN užívám už téměř 2 roky.

Mimochodem našel jsem doma zažloutlý fotky z doby, kdy jsem končil základku a dostala se mi možnost - tehdy v roce 2000 - si jít prohlídnout mé budoucí "pracoviště":-)))

retro1

retro2

 


PODZIM!!

26. října 2011 v 18:00 Ondra Vodný

Listí fuč, sluníčko fuč, všechno fuč... nastává doba zimního temna :) kdybyse se chtěli uchýlit do výborné podzimní nálady posílám svůj nejnovější hudební mix.. poslouchej a užívej :) cokoliv byste chtěli slyšet z éteru Evropy 2 sypte do našeho vašeho milovaného VYBER SI NA MAXXIMUM!!! :)

POSLOUCHEJ A STAHUJ ZDE

 


Eddie Stoilow nejvíc

26. října 2011 v 18:00 Lucie Šilhánová

Ahoja,

tentokrát bych vás ráda pozvala na koncert jedné z mých nejoblíbenějších kapel. O koho jde?:-) No přeci o Eddie Stoilow. To je snad jasný. Zítra na tyhle sympaťáky můžete vyrazit do Litomyšle. Koncert proběhne v klubu Kotelna. Speciálním hostem večera bude náš kolega Pavel Cejnar, který přislíbil, že vám v klubu Kotelna pod kotlem pořádně zatopí. Tak si to užijte...

papa

L.


"Ponožkový počasí... :-)"

26. října 2011 v 18:00 Tereza Loucká

Pokud jste dneska v mírné melancholii a máte z toho, co je za oknem třeba i mírnou depresi, tak říkám.... hlavu vzhůru! :-)

Chápu, že takových exemplářů jako jsem já, asi moc není, ale já tohle prostě miluju! Pochmurno, potemělo, dešťový kapky a vítr.... Ideální "ponožkový počasí", čímž myslím jednoznačně zalézt s čajem do teploučka, klidně i do postele, rozsvítit lampičku, dobrou mjuzik do uší a kvalitní knížku. Pak vás přece už nemůže nic rozházet... Prostě jedním slovem paráda! :-) Říkáte si, že jsem se asi zbláznila, ale je to prostě super... Takže se už těším, až bude někdy zase takhle vlezle pochmurno a já přijdu domu (klidně i zmoklá a zmrzlá) a budu tenhle model aplikovat... K tomu ale potřebuju jednu nezbytnou maličkost.... mít taky někdy volný večer :-) Tak mi držte palce, ať se mi to co nejdřív poštěstí! Já na oplátku přeju vám, ať se máte co nejlépe a pokud v tomhle počasí trpíte, tak ať zase brzo vysvitne sluníčko. Pro ty, kteří by snad věděli, o čem mluvím a měli to náhodou podobně jako já, přidávám jednu super písničku, která k tomu co je venku neodmyslitelně patří!

Papa, VAŠE TERI :-*

 

 

 

 


Zimní čas se blíží...

25. října 2011 v 18:00 Markéta Ježková

Ahoj všichni fanoušci Evropy 2!!! :)

Pochmurné podzimní dny se podepisují na mojí náladě a hlavně na mojí energii... Ta den odede klesá do zápornějších a zápornějších čísel!

Každopádně, jak už jsem zmiňovala, podzimní dny mi zpříjemňuje celá crew Evropy 2. Pavel Cejnar už sice nic nevaří (!!!), ale zase dneska přinesl výbornou čokoládu! :)

Mimochodem nezapomeňte! Už tenhle víkend si posuneme hodinky o hodinu dozadu. Viva la zimní čas! :)


hodiny


NOVÉ VIDEO =)

25. října 2011 v 18:00 Raego


Můj Idol

25. října 2011 v 18:00 PuPINKa

Čááááu,

našla jsem si novýho idola…dokonalost sama, no holky, řekněte!!! Není k sežrání?

Tenhle 19-ti letej frajírek (Logan Lerman), kterej mě dostal do kolen, pochází z Beverly Hills v Californii. Za sebou má už pár zajímavejch filmů (např. Patriot, Po čem ženy touží, Osudový dotek…), ale mě zaujal až ve filmu Tři mušketýři….

Film Tři Mušketýři je jednou z mnoha předělávek slavnýho románu… Tentokrát tomu nechybí pár napínavých scének, troška romantiky, sem tam nějaká ta „rvačka“, ale tenhle slaďouš tomu jednoduše dodal šťávu….

I´m In Love :P

Pusu Vaše PuPi

Logan